Marmaris

Marmaris Otelleri

Marmaris Otelleri

Marmaris Otelleri

Marmaris; Ege ve Akdenizin kucakladığı noktada köprü kuran ve eşsiz bir koya açılan cennet. Marmaris’in Liman ve sahil kenti olması onu cazip bir tatil ve konaklama yeri yapıyor. Doğal güzellikleri, bakir koyları, pırıl pırıl mavi bayraklı plajları, beş yıldızlı lüks otelleriyle marmaris tek kelimeyle harika.

Marmaris merkez, İçmeler, Armutalan, Turunç, Yalancı Boğaz, Çiftlik, Hisarönü, Bördübet ; Otelleri, butik otelleri, Apart Otelleri, beş yıldızlı lüks Otelleri bulabileceğiniz yerlerdir. Selimiye, Bozburun, Turunç ve Bördübet en çok tercih edilen tatil noktalarıdır.

Marmaris Avrupa Ülkelerinden gelen yabancı turistlerin en gözde tatil bölgesidir. Özellikler Rusya’dan yaz kış binlerce turist marmaris’in lüks otellerine akın etmektedir. Rusların marmaris’i bu kadar çok sevmesi Ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. 2013 yılı Rusya’da Marmaris Yılı ilan edilmiştir.

Bir çok otel prestij bakımından özveriyle hizmet etmektedir. Hotellerin farklı aktiviteleri, tekne turlarıyla yeni yerler keşfetmenizi, animasyonları vb bulunmaktadır.

Marmaris’e doğru yola çıkmadan önce, Otellerini araştırıp bütçenize uygun, ekonomik yada benim için Otelin fiyatı önemli değil yeterki kaliteli, lüks, özverili hizmet olsun diyorsanız uygun oteli bulmak için kısa bir araştırma yapmalısınız.

Bizim önerimiz Otellere rezarvasyon için, elinizi çabuk tutun ve erken rezarvasyon fırsatlarından faydalanın. Marmaristeki Otellere kış ayından, yaz için rezarvasyon yaptırmanız durumunda daha ucuz bir fiyata tatilinizi getirmiş olursunuz. Kış ayında Otel ücretleri daha uygundur. Daha doğrusu eğer kış ayında tatilinizi marmaris’te geçirmek istiyorsanız, o zaman yaz ayından yerinizi kış için ayırtın. Yani 5 – 6 ay öncesinden rezarvasyonunuzu yaptırmanız durumunda sizin için daha ucuz olucaktır. Marmaris otellleri bir çok tatil bölgelerindeki Otellerin fiyatlarından daha ekonomiktir. Herşey dahil konseptinde bulunan otellerin misafirlerine sundukları özverili hizmet gerçekten harika.

Otel rezervasyonunuz için booking üzerinden yapacağınız tüm rezervasyonlar her zaman için diğer otel rezervasyonu yapan sistemler üzerinden yapacağınız rezervasyonlardan daha ucuza gelmektetir. Diğer Tatil sitelerinde indirim %20 olabilirken, booking ile otellerin indirim oranları %50 ‘ye kadar çıkmaktadır.

Erken rezervasyon yaptırsanız dahi booking.com üzerinden yaptıracağınız rezervasyonlarda peşin ödeme yapmazsınız. Marmaris’e gittiğinizde Otelinizde ödemenizi yaparsınız. Bu çok önemli ve güvenilir rezervasyon avantajıdır.

Yanınızda mutlaka fotoğraf makinesi yada kamera bulundurmalısınız. kaliteli cep telefonunuz varsa o da olur tabiki. Tatilinizi ölümsüzleştirmek acısından bu çok önemli.

Keyifli, Huzurlu ve rüya gibi bir tatil yaşamanız diliğiyle…

Related posts

Marmaris Venice Restaurant

Tatil Yerimiz

Marmaris Saranda Koyu

Tatil Yerimiz

Marmaris Bencik Koyu

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap