Bodrum Featured

Bodrum Otel

Bodrum Otel

Bodrum Otel hakkında merak ettiklerinizi bu tanıtım yazımız da okuyunca öğreniceksiniz. Otellerin güzel yanları, eksikleri ve yapılması gereken yatırımların neler olduğunu öğrenin.

Türkiye’ de yaz tatili denilince her kesimden insanın ilk aklına gelen önemli tatil beldelerinden olan Bodrum güzelliği ile göz kamaştıran bir özelliğe sahiptir. Ege Bölgesinde bulunan bu inci niteliğindeki güzelliğe sahip olan şirin yerimizin gerek Bodrum otellerinin gerekse de belediyenin yapmış olduğu ve sağladığı hizmetler sınırsızdır. Daha Bodrum’a girişteyken bile o benzersiz doğa güzellikleriyle sizi karşılarken burada ne kadar güzel zamanlar geçireceğinizin mesajını vermektedir. Eşsiz berrak, temiz ve masmavi denizi; koyları, plajları, yeşillik alanları ile size hem eğlenceli hem de huzur bulabileceğiniz bir tatil yaşatmak için tüm güzelliğini sizin önünüze sermektedir.

Bodrum otel bakımından çok zengindir ve her bütçeye uygun kalabileceğiniz yerler bulmak mümkündür. Ayrıca birçok Bodrum Otelleri denize sıfır şeklinde inşa edilmiş ve sabah uyandığınızda ilk göreceğiniz manzaranın masmavi bir deniz olmasına olanak sağlamaktadır. Bodrum’ da orta gelirli bir ailenin de mükemmel bir tatil yapmasını sağlayacak fiyat olanakları da mevcut iken ayrıca 5 yıldızlı ultra lüks özelliklere ve hizmetlere sahip oteller de bulmak mümkündür. Bodrum Otelleri şıklıkları ve konforuyla tüm tatil sevenlerin hayallerini süslemektedir. Bodrum Otel etkinliklerin, gösterilerin, konserlerin ve daha bir çok eğlence içerikli konseptlerin yapıldığından ve her sene dolup taşmaktadır.

Bodrum’da Dünya’nın en ünlü otelleri ile karşılaşmanız mümkün, yaz aylarında tatil turizmini oldukça dolu dolu yaşayan Bodrum Otelleri 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerdir. Tatil zamanları daha hareketli ve daha eğlenceli geçmektedir. Hem yerli hem de yabancı turistler yaz aylarında Bodrum’a akın ettiğinden bodrumda yaz tatili geçirmek isteyen tatil severler yaz ayları gelmeden erken rezervasyon yaptırarak hem istediği Bodrum otelinden yer ayırtabilir hem de erken rezervasyon indirimlerinden ve kampanyalarından yararlanabilmektedirler. Erken rezervasyonlarda hem bütçenizi koruyan ödeme seçenekleri bulunmakta hem de tatilinizi garantilemiş olabilirsiniz. Örneğin beğendiğiniz bir Bodrum oteline kış aylarında yaptıracağınız erken rezervasyonla kredi kartınıza yaptıracağınız küçük taksit seçenekleriyle yaz tatili zamanınız gelene kadar tatil borcunuz bitmiş olacak ve tatilinizi hiç bütçenizi sarsmadan gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz.

Bodrum’ da hemen her otelde özel açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmakla birlikte birçoğunda da kaydıraklı havuzlar bulunduğundan tatilinde adrenalin ve eğlenceyi sevenler için iyi bir tercih nedeni olmaktadır. Bodrum Otelleri hem çocuklar hem de yetişkinler için ayrı ayrı animasyon gösterileri bulunduğundan otel içi eğlenceleri daha da artırmaktadırlar. Özellikle bir çok Bodrum Otelleri misafirlerinin çocukları için özel olarak sahip olduğu otel personeli ile çocuklu müşteriler için büyük avantajlar sağlamakta ve anne ve babalar rahatlıkla tatillerini yapabilmektedir.

Bodrum otellerinin bazılarında ise evcil hayvan girişleri yasaktır. Bundan dolayı bir çok tatil sever bu otelleri çok beğenseler bile burada tatil yapma imkanlarını hiç düşünememektedirler. Aslından otel yöneticileri otelin bazı katlarında ya da bazı yerlerinde evcil hayvanı ile gelmek isteyen müşteriler için özel bir bölüm yapabilirler. Böylece herkesi mutlu edebilirler.

Bazı Bodrum otellerinin en önemli özelliklerinden biri de otele ait plajlarının olmasıdır. Böylece sadece otel müşterilerinin kullanabileceği bu plajlarda her hangi bir yabancı olmayacağından müşteriler çok daha rahat edebilmektedirler. Otellerde ayrıca spor salonları, aktivite sahaları bulunmaktadır. Böylece spor yapmak isteyen müşteriler günlük sporlarını aksatmadan devam ettirebilmektedirler.

Bodrum Otelleri birçoğu hem denize yakınlığı hem de barlar sokağı ve çarşısına yakınlığı ile daha da ilgi uyandıracak bir konuma sahiptir. Bundan dolayı gündüzleri deniz, kum ve güneşin tadını doruklara kadar yaşarken hem de geceleri otel etkinliklerine katılmak istemeyip gönlünce gezip dolaşıp eğlenmek isteyen müşteriler için çarşıya yakınlığı gönülleri cezbeden önemli özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca Bodrum otellerinin birçoğu müşterilerine tekne turları hizmeti de vererek onları Bodrum’un muhteşem güzellikteki koylarına geziye çıkartarak hem doğanın hem de koyların muhteşem güzellikteki sularının tadına varmayı yaşatmaktadır.

Bodrum Otelleri genellikle tek kişilik, çift kişilik ve aile sayısına göre kalabileceğiniz şekillerde dizayn edilmiş ve sizlerin tercihlerine göre oda şeklini oluşturmaktadırlar. Her otelde oda servisi ve resepsiyon hizmetleri sayesinde istekleriniz anında gerçekleştirilerek sizin mutluluğunuz için uğraşılmaktadır. Ancak bazı oteller de bu kadar memnun olabileceğiniz hizmetleri alamayabilirsiniz. Bunun için kesinlikle gitmek istediğiniz ya da gitmeye karar verdiğiniz oteli iyice araştırmalı ve otel hakkında yapılan olumlu ya da olumsuz eleştirilerden gerçekleştirilen yorumları okumalı ve bu yorumlara göre fiyat hizmet orantısını iyice hesap ederek otelinizi seçmenizde fayda olacaktır. Aksi taktirde bir çok müşterinin karşılaştığı gibi kirli yatak örtüleri, çarşaflar ve havlularla, tam olarak temizlenmemiş odalarla, lezzetsiz ve çeşidi olmayan kahvaltı ve akşam yemekleri ile, erken saatlerde biten ya da hiç olmayan animasyon ve etkinlik faaliyetleriyle, ilgisiz ve tecrübesiz personelle, kirli havuzlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Bunlardan dolayı kesinlikle gideceğiniz Bodrum Otelleri hakkında yapılan yorumları otelin internet sayfası haricindeki bazı internet sayfalardan okumanız size büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Bodrum’ da muhafazakar kesim için özel olarak tasarlanmış ve onların en rahat şekilde tatillerini yapmalarını ve en iyi hizmeti almalarını sağlayacak olan oteller de bulunmaktadır. Bayan ve erkekler için ayrı ayrı açık ve kapalı yüzme havuzları, hamamlar, saunalar vb. bir çok hizmeti sunan bu Bodrum Otelleri muhafazakar kesimin de tatil ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadırlar. Ancak bu otellerde de birçok aksaklık ve eksiklik bulunmaktadır. Çünkü bu otellerde de temizlik, yiyecek ve etkinliklerle ilgili problem yaşanmaktadır. Bundan dolayı otelin iyice araştırılması gerekmektedir.

Bodrum Belediyesi’nin en büyük eksiklerinden biri de bu otellerin çoğunun yakınından toplu taşıma araçlarının geçirilmemesi ve bu otellerde kalan müşterilerin Bodrum çarşısına gidebilmek için daha fazla para harcamalarına neden olmalarıdır. Ayrıca belediye tarafından bu otel etrafındaki temizlik sorunları daha büyük ölçüde halledilmeye çalışılmalıdır.

Related posts

Bodrum Marinaları

Tatil Yerimiz

Bodrum Gümüşlük

Tatil Yerimiz

Bodrum Kalesi

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap