Marmaris

Marmaris Konaklama

Marmaris Konaklama

Marmaris Konaklama

Muğla Büyükşehir’e bağlı Marmaris ilçesinde konaklama imkanı olarak her bütçeye uygun Tesisler, Oteller, butik oteller, Apart Oteller, lüks oteller, Pansiyonlar, Apart Pansiyonlar, Apart Evler, Kiralık Villalar, Kiralık Evler, Yazlıklar bulmanız mümkündür.

Marmaris’te Konaklamak için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü; yaz mevsiminde marmaris full çeker. Erken rezarvasyon yaptırmanız halinde hem yer bulmanız kolay olur, hem de fiyat açısından uygun olur. Konaklama tesisleri gelişen turizmle birlikte daha özverili, daha titiz, daha kaliteli hizmet vermektedir. Toplam yatak kapasitesi 110.000’in üzerindedir.

Şehir merkezi,Armutalan,İçmeler otellerin en çok yoğun olduğu bölgedir. Yalancı Boğaz yönü,Turunç da 4 yıldızlıdan pansiyona kadar çok sayıda otel mevcuttur.Çiftlik’te bir büyük otel ve küçük pansiyonlar, Hisarönü köyü ve koylarında 2 büyük otel ve doğayla uyumlu küçük oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Huzurlu,Sakin ve sessiz tatil arayanlar, küçük otellerden hoşlananlar için Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Hisarönü bölgesindeki otellerde konaklamanız için tavsiye ediyoruz. Konaklamak için çok güzel kamp alanlarıda bulunmaktadır.

Related posts

Marmaris Feribot Yolcu Taşıma Şartları

Tatil Yerimiz

Marmaris Alabi Restaurant

Tatil Yerimiz

Marmaris Marinaları

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap