Marmaris

Marmaris Abdi Reis Koyu

Marmaris Abdi Reis Koyu

Marmaris Abdi Reis Koyu

Abdi Reis Koyu : Abdi Reis Koyu özellikle dalgıçların tercih ettiği bir koydur. Bu bölge Marmaris’in çıkışında bulunmaktadır. Bölgeye Akvaryum’da denilmektedir. Abdi Reis Koyu, dalış yeri olarak tam ideal bir yerdir. Dalış aktivitelerine katılabilir ve dalış dersleri alabilirsiniz. Burada kendinizi sanki bir akvaryumun içinde hissederek harika vakit geçirebilirsiniz.

Abdi Reis Koyu’nun etrafındaki güzelliklerinin ve harika manzarasının yanında sualtı dünyası da nefis bir görüntüye sahiptir.

Abdi Reis Koyu’nun Yıldız Adası’nın açık denize bakan yönünde dalgıçların ve dalmak isteyenlerin buluşma yeridir diyebiliriz. Eğitim için oldukça uygun bir dalış yeridir. Bunun yanı sıra eğer tecrübeli bir dalgıçsanız uzun ve eğlenceli bir dalış için de burası idealdir. Keyifli ve eğlenceli bir dalış eğitimi geçirmeniz mümkündür. Deniz’de çok çeşitli balıklar görmeniz mümkün.

Arama: Abdi Reis Koyu Hakkında, Abdi Reis Koyu Marmaris, Abdi Reis koyu nasıl bir yerdir?, Marmaris Abdi Reis Koyu, Muğla Marmaris

Related posts

Marmaris Ovabükü Koyu

Tatil Yerimiz

Marmaris Nerede? Haritadaki Yeri ve Konumu?

Tatil Yerimiz

Marmaris Feribot Yolcu Taşıma Şartları

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap