Armutlu

İhlas Armutlu Tatil Köyü

İhlas Armutlu Tatil Köyü

Masmavi denizi,pırıl pırıl güneşi,zümrüt yeşili,her yaşa özel eğlenceleri,şifa dağıtan kaplıcası ve huzur veren ortamıyla sanki bir cennet.Muhteşem bir tatil için İhlas Armutlu Tatil Köyü.

İhlas Armutlu Tatil Köyünün tesisleri Yalova’nın Armutlu ilçesine bağlı Bozburun mevkiinde 300 bin m2’lik büyük bir alana kuruludur.

Özgür bir ortamda ev sıcaklığında ailenizle birlikte hayalinizdeki tatili 4 mevsim yaşayabilmeniz için İhlas Armutlu tüm güzelliklerini sizinle paylaşıyor.Unutulmaz bir tatil yaşamaya,ailenizle mutlu olmaya Armutlu Tatil Köyünde buluşmaya ne dersiniz?

İhlas Armutlu Tatil Köyü,bir diğer bilinen adıyla İhlas Armutlu Evleri islami kesimin favorileri arasında yer alıyor.İhlas Holding’e ait olan otelde bayanlarla bayların denizleri ayrı ve içki satışı bulunmuyor.Toplam 6000 yataklı İhlas Armutlu Tatil Köyü‘nde herşey var.Merkezi ısıtma,klima,oyun odası,televizyon köşesi internet bağlantısı,kuaför,çamaşırhane,kuru temizleme,kasa,market, hediyelik eşya,kuyumcu,jeneratör,doktor,ücretsiz otopark,termal su,kapalı ve açık havuzlar,çocuklar ve bayanlara özel havuzlar,sağlık merkezi,güzellik ve masaj salonları, aquapark, basketbol, bisiklet, jogging, plaj, odaya servis.

Aktiviteler

Jet ski,banana,deniz bisikleti,tekne turu,Doğa yürüyüşü,step,bisiklet kiralama,Fayton,binicilik,atv,Lunapark,çocuk animasyonları,internet cafe,Futbol,basketbol,voleybol,go-kart 4×4 atv,Bowling,bilardo,aerobik

Havuz ve Plaj

Yeni yüzme havuzu kompleksi (AQUA PARK),Sahil şeridi 1300 m uzunluğundadır.Bay ve bayanlar için ayrı yarı olmpik yüzme havuzları.Çocuklar için ayrı havuzlar.Kapanır açılır sistemli havuzlarda kaydırak bulunmaktadır.Havuz suyu sıcaklığı 27 C dir.5 adet aile havuzu.2 adet kaplıca havuzu.Tuz terapi merkezi.Çamur terapi merkezi.Balneo terapi merkezi.Thalasso terapi.Termal terapi merkezi.Türk ve fin hamamları.

Yeme ve İçme

Her dairede bulunan mutfakta kendi yemeklerinizi pişirme imkanı.Alışverişleriniz için market.Sabah,öğlen ve akşam yemekleri için Restaurant.Fast-food ve cafeteryalar mevcut.

İhlas Armutlu Devremülk

105 m² Daire (6 Kişilik Aile)

98 m² Daire (5 Kişilik Aile)

85 m² Daire (4 Kişilik Aile)

70 m² Daire (4 Kişilik Aile)

50 m² Daire (3 Kişilik Aile)

Önemli Uyarı

• Dairelerde ücretsiz lig tv ve uydu yayını vardır.

• Dairelerin tamamı deniz ve orman manzaralıdır.

• Tatil köyüne,kuş,kedi,köpek v.b. evcil hayvan alınmamaktadır.

• Bütün dairelerde, 24 saat şifalı kaplıca suyu vardır.

• Devremülkünüzü bir vekile kullandırmak istediğinizde,kullanacak kişinin kimlik bilgilerinin olduğu NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME ASLINI gönderiniz.

• Devremülkünüzün, temizlik hakkı 1 defa olup, bu temizlik hakkını ilk giriş yapan, devremülk sahibi yada vekil kullanmaktadır. Aynı dönem içerisinde devremülkünüzün ikinci kullanımında temizlik hizmeti verilmeyecektir.(Devre sahibinden vekile, vekilden devre sahibine veya vekilden vekile durumlar ikinci kullanıma girmektedir)

• Resepsiyonda giriş işleminizi yaparken, dairede konaklayacak bireylerin kimliklerini lütfen görevliye ibraz ediniz.

• Konaklama başlangıcında daire, görevli tarafından bir tutanak ile size teslim edilir. ve konaklama bitiminde tutanak ile teslim alınır.

• Çıkış işlemleri için; anahtar, akıllı kart, araç giriş kartı ve daire teslim tutanağının resepsiyona teslimi gerekir.

• Girişte sizden alınan depozito ücreti bir hasara sebep olmadığınız takdirde, daire anahtarının resepsiyona teslimi sırasında size iade edilir.

• Dairelere girişler 15:00’da başlar.Çıkışlar en son 12:00’da tamamlanır.

• Muhasebe ile ilgili sorularınızı muhasebe@ihlasarmutlu.com e-posta adresine mail atarak öğrenebilirsiniz.

Kaplıca Havuzu

Kaplıca suyu,inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde kronik bel ağrısı,osteoartrit gibi noinflamatuvar eklem hastalıklarıda,miyozit,tendinit,travma,fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde,ortapedik operasyonlar,beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarının mobilizasyon çalışmalarında,nörolojik rahatsızlıklarda cerebral palsy hastalıkların rehabilitasyonunda,stres bozuklarında ve spor yaralanmalarında florür içermesi nedeniyle osteporozda tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılır.

Çamur Terapisi

Vücudun,içinde çeşitli içerikler bulunan ılık bir çamur banyosunda belirli bir süreyle tutulmasıdır.Mineraller,vitaminler,doğal antibiyotikler içeren;organizmayı güçlendiren ve stres atmayı sağlayan bir terapidir.

Hücre Yenilenmesinde;Kolajen üretimini artıran bir antioksidan olduğu için yaşlanma sürecini yavaşlatır.Cilt sıkılaşmasında;Cilt üzerinde bulunan ölü hücre ve toksin maddelerin atılmasını sağladığı için sıkılaştırıcı etkisi vardır.Hormon dengeleyici;Regl dönemi öncesi sendromu adı verilen dönemin negatif etkilerine karşı savaştığı gibi,hormon dengeleyici etkisi vardır.Doğal iltihap savar;Yorgunluk,aşırı zorlanma veya romatizma,artrit vb. hastalıklar nedeniyle oluşan kas ve kemik problemlerini giderir.Bağışıklık siteminin kuvvetlenmesinde yardımcı olur.

Yan etkisi bulunmayan çamur banyosu,sadece güzelleştirmekle kalmıyor;aynı zamanda birçok hastalığa da iyi geliyor.

Yüz bölgesine uygulanan bazı çamur maskeleri de olmasına rağmen,çamur banyosu genellikle boyun bölgesine kadar vücudu çamurda tutarak gerçekleştirilir.Çamurun farklı ve çeşitli içerikleri olabilir:Örneğin içeriğinde radyoaktif elementler ve kükürt bulunan çamurun romatizma,cilt hastalıkları,ciğer ve dalak rahatsızlıklarına iyi geldiği gibi sindirim ve sinir sistemiyle ilgili yararları da vardır.Bazı tür çamur banyolarında volkanik kül ve çeşitli mineraller de bulunur.

Çamur Terapinin Faydaları

Sırt,kol,bacak ağrılarına iyi gelir.

Krampları ve adale spazmlarını çözer.

Varislere iyi gelir.

Vücut hormonlarını dengeler.

Vücuttaki ödemi,toksinlerin atılımını hızlandırır.

Kan dolaşımını arttırır.

Bağ dokusunu güçlendirir.

Hücrelerin madde değişimini düzenler.

Selülit tedavisinde etkilidir.

Bazı alerji türlerine iyi gelir.

Lokal fazlalığı (yağ tabakalarını) giderir, inceltir.

Cildin yaşlanmasını önler.

Cildi nemlendirir, doğallaştırır,besler.

Cildin gözeneklerini temizler.

Yorgunluğa iyi gelir.

Keyif ve rahatlık verir.

Balık Terapi Merkezi (Doktor Balıklar)

Anavatanı Sivas Kangal olan doktor balıkları 26-37 derecedeki sularda yaşarlar. Doktor balıklarının yavaş ağız (dudak) hareketleriyle ciltteki ölü derileri acıtmadan ve kanatmadan yaptıkları mikro masaj ile cildi pürüzsüz hale gelinceye kadar alırlar. Masajla kan dolaşımını arttırırlar.

Dudaklarından salgıladıkları tuzlu bir enzim (dithranol) vasıtası ile cildin yenilenmesini sağlar. Dünya sağlık ve kozmetik sektöründe ilgi çeken bir trend yakalayan sistem hijyen problemi olan aletlerin yerine pedikür maksatlı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Balık Terapisinin Faydaları

Deri hastalıkları

Kronik egzama

Doğal pedikür

Doğal Masaj

Kan dolaşımını arttırır.
[supsystic-gallery id=’1′]

Related posts

Av Turizmi

Tatil Yerimiz

Armutlu Selimiye Köyü

Tatil Yerimiz

Armutlu Tarihçesi

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap