Marmaris

Marmaris Koyları

Marmaris Koyları

Marmaris Koyları Hakkında : Muğla Büyükşehir’in İlçesi olan Marmaris Ege denizi kıyılarında yer almaktadır ve bölgede dünyaca ünlü harukulade koyları vardır. Tatilciler Tatilini sırf marmarisin koyları için bile tercih etmektedir. Yemyeşil doğası, pırıl pırıl berrak denizi, mavi bayraklı plajları ve temiz kumsalları marmaris koylarının başlıca tercih sebebidir.

İçmeler, Turunç, Kumlubük son yıllarda özellikle yat turizminin oldukça yoğunlaştığı koylarımızdır bunlar. Marmaris doğal körfezinin içinde batıya doğru herbiri mavi bayralı koylar olan İçmeler, Turunç, Kumlubük kalabalık canlı ve düzenli plajlara sahip olmasıyla ilk etapta bakılması gereken koylardır diye düşünüyorum.

Datça yarımadasındaki palamutbükü, ovabükü ve hayıtbükündeki uzun plajlar ve buraya eğer bir sukutır kiralayarak veya arabayla gelebiliyorsak buraya kadar gelen yolun kenarındaki yine irili ufaklı hiçbir tesisin olmadığı bakir koylar var ve oldukça sakin yerlerdir. Hayıtbükünde ve palamutbükünde yine su sporlarını diğer koylarda olmasada yapmak mümkün.

İşte Marmarisin Koylarının Listesi : Abdi Reis Koyu , Amos Koyu , Bencik Koyu , Boncuk Koyu , Cennet Adası , Çiftlik Koyu , Hayıtbükü Koyu , İnbükü Koyu , Kumlubük Koyu , Ovabükü Koyu , Palamutbükü Koyu , Saranda Koyu , Turunç Koyu

Arama : Marmaris Koyları, Muğla Marmarisin Koyları, Marmaris Bakir Koylar, Ege Denizi Koyları, marmarisin koyları, marmaristeki koylar, marmarisin en güzel koyları, marmarisin bakir koyları, marmaristeki koylar hakkında, marmarisin doğal koyları, Marmaristeki koylarımız

Related posts

Marmaris Ulaşım

Tatil Yerimiz

Marmaris Deniz Kapısı Restaurant

Tatil Yerimiz

Marmaris Cennet Ada Koyu

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap