Bodrum

Bodrum Marinaları

Bodrum Marinaları

Bodrum Marinaları Dünyaca ünlü birinci sınıf mavi bayraklı marinalardır. Türkiye’nin yat turizminde çok değerli bir yere sahiptir. Marinalar bünyesinde dünyaca bilinen lüks restaurantları, otelleri, Avmleri, cafeleri, barları, clubleri, toplantı salonları, Spa, Fitness, detox programları barındırmaktadır. Avmlerde yerli ve yabancı bir çok ürünü bulabilmeniz mümkün. Ayrıca restaurantlarında çok çeşitli deniz ürünlerini taze yiyebilirsiniz.

Güvenli bir konaklama limanı olan marinalarda yat acenteliği, yat sigorta işlemleri, Tekne bakım ve onarımı için her türlü teknik servis olanakları, güvenlik kameralarıyla marinanın ve yatların güvenlik kontrolü, Atık Su – Sintine Boşaltma Servisi, Helipad, Akaryakıt İstasyonu, Boya ve Ozmos Tedavisi, Marangoz, Dalgıçlık Hizmeti, Klinik, Eczane, Kids Paradise, Sanat Sergileri, Süpermarket, Plaj, Gümrük ve Pasaport İşlemleri, Rekreasyonel Ada, Motor Bakım (Volvo, Yanmar, Perkins, MTU), doğal deniz suyu yüzme havuzu, Valiz taşıma arabası, Yangın ikaz ve sistemi, Otopark, Deniz taksi, Güverte Yıkama, Dalgıç tüpü doldurma, Resepsiyon, Emniyetli Tonoz ( med-moorıng), Elektrik, Su, Duş, wc, çamaşır, bulaşık yıkama yeri, Engelli wc, Faks, fotokopi, telefon bağlantısı, posta ve kargo hizmetleri, Döviz işlemleri, Tv, Hava raporu bilgisi hizmetleri bulunmaktadır.

Aklınıza gelebilecek bir çok hizmeti bulunan Bodrum Marinaları konumları itibariyle hem denizde hem de karada hizmet vermektedir. Hava alanına yakınlığıyla bilinen marinalar, sessiz ve huzur veren ortamı olan butik marinalar, Bodrum’un Güvercinlik, Türkbükü, Torba, Güllük, Gündoğan beldelerine yakın olan marinalar, Leros, Kalimnos, Farmakoni Yunan adalarına yakın olan Bodrum Marinaları bulunmaktadır.

İşte Bodrum’un Bazı Marinaları

Milta Bodrum Marina, Palmarina Marina, Port Iasos Marina, Akyarlar Marina, Ortakent Marina, Bitez Marina, Gümbet Marina, Yalıkavak Marina, Güvercinlik Marina, Gündoğan Marina, Halikarnas Marina, D-Marin Marina Turgutreis

Related posts

Bodrum Koyları

Tatil Yerimiz

Bodrum’da Nerede Kalabilirim?

Tatil Yerimiz

Bodrum Müzeleri

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap