Bodrum

Bodrum Koyları

Bodrum Koyları

Bodrum Koyları Hakkında : Bodrum Koyları Türkiye’de olduğu kadar Dünyaca bilinen popüler koylardır. Tatilcilerin Bodrum’u tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden birsi de muhteşem koylarından dolayıdır. Bodrum koylarında Pırıl pırıl turkuaz deniz, mavi bayrak ödüllü bir çok plaj, temiz kumsallar, mavi yolculuk yat turları tatiliniz için en idealidir.

Bodrum tatilinizde kesinlikle ilk olarak düşünmeniz gereken Bodrum koyları’dır. İnci gibi denizi olan bodrum koylarında yüzmenin, mis gibi havasını ciğerlerinize çekmenin keyfine varıcaksınız Bodrum’da. Koylarının manzarası adeta sizleri büyüleyecektir. Tekneyle koylara yapıcağınız turlarda balık ziyafeti yapabilir, geceleri mehtap turlarına katılabilirsiniz. Her koy farklı güzel, her koy farklı tesir eder ruhunuza. Unutulmaz bir tatil yaşatır sizlere Bodrum Koyları.

Ülkemizde turizmin kalbinin attığı önemli ilçelerinden biri olan Bodrum, yazın gelmesiyle birlikte canlanır ve hareketli bir tatil cennetine dönüşür. Muğla’ya bağlı olan Bodrum, masmavi deniziyle, eğlence mekanlarıyla, geniş konaklama imkanları ve tarihi güzellikleriyle dünyadan ve ülkemizden gelen ziyaretçilere unutulmaz bir tatil keyfi yaşatır. Yaz ayları deniz ve güneşlenme için ideal olan Bodrum, birçok tatil beldesine göre daha düşük nem oranına sahip olduğu için pek çok ziyaretçi gezmek ve dinlenmek için burayı tercih eder. Bodrum doğal güzellikleriyle birlikte eski çağlara uzanan tarihi dokusuyla dikkat çeker. Ege’nin tarih kokusunu içine çekerek keşfedeceğiniz birçok yerle birlikte Bodrum’un sokakları da kendine has yapısıyla görülmeye değerdir.

Bodrum’a gelen birçok ziyaretçi gezilecek farklı yerleri keşfetmek için Bodrum çevresini gezmeyi tercih eder. Gümüşlük, Ortakent, Turgutreis ve Bitez görülmeyi bekleyen doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla sizleri beklemektedir. Bodrum’da görülmeyi bekleyen güzelliklerin başında dünyaca ünlü koylar gelir. Masmavi denizin ve sıcacık güneşin tadını çıkarmak isteyenler tatilinin önemli kısmını bu güzellikleri keşfetmeye ayırmalıdır. Bodrum Koyları Rüyadır, Aşktır. Bodrum’un kendine özgü muhteşem koylarından bazılarını sizler için sıraladık. İşte ülkemizde görüp görebileceğiniz en güzel koylardan bazıları:

Bodrum Aspat Koyu, Bodrum Bitez Koyu, Bodrum Gümüşlük Koyu, Göktürkbükü Cennet Koyu, Yalıkavak Küdür Koyu, Akyarlar Meteor Koyu, Akyarlar Karaincir Koyu, Bodrum Bağla Koyu

Related posts

Bodrum Pansiyonları

Tatil Yerimiz

Bodrum Arkeoloji Müzesi

Tatil Yerimiz

Bodrum Feribot Seferleri

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap