Marmaris

Marmaris Feribot Yolcu Taşıma Şartları

Marmaris Feribot Yolcu Taşıma Şartları

Tüm yolcular bu şartları kabul etmiş sayılır.

1. Biletler şahısların kendilerine ait olup başkasına devredilemez.

2. Yolcu gemi içi nizama ve kaptan talimatlarına uymayı kabul eder.

3. Gidiş Dönüş biletleriniz kesildiği yıl için geçerlidir.

4. Geminin hareket zamanından en az 1 saat önce mutlaka limanda hazır bulunulması gerekmektedir.

5. Gidiş Dönüş biletlerin kaybolması durumunda hiçbir işlem yapılmaz.

6. İşletme sefer programlarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

7. Taşımalarla ilgili her türlü anlaşmazlıklar, mer’i tarife şartları ve Türk Kanun ve Mevzuatlarına göre Marmaris mahkemelerinde çözümlenir.

8. Kötü hava ve deniz şartlarının neden olduğu kontrolümüz dışında gelişen sorunlar sebebiyle seferler durdurulabilir, değiştirilebilir veya sefer süreleri uzatılabilir. Bu gecikme ve iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dahil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.

9. 6 ay veya daha ileri dönemde hamile bayanların,kendi güvenlikleri sebebiyle gemilerimizde seyahat etmelerine izin verilmez.

10. Firmamızın kusuru ve ihmalinden kaynaklandığı, Marmaris’te kurulu adli mahlemelerce ispat edilmediği taktirde, herhangi bir yaralanma veya ölümden, araçlara, valizlere veya kişisel eşyalara gelebilecek hasar veya kayıplardan şirketimiz sorumluluk kabul etmez.

Bu yaralanma ölüm,kayıp veya zarar; savaş, terör, ayaklanma, iç savaş, doğal afet, kötü deniz ve hava şartlarına veya tamamen kazaya sebep vermek amacıyla üçüncü şahıs tarafından kötü niyetli hareketlere bağlı sebeplerle oluştuğu taktirde şirketimiz sorumluluk kabul etmez.

11. Yolculuğun iptali ve ücret iade şartları;

a) Geminin hareketinden en az 1 gün öncesine kadar seyahatten vazgeçildiği taktirde ücretin %80’i iade edilir.

b) Geminin hareketine 24 saatten az bir zaman içerisinde veya hareket gününde bilet alınıp yine aynı gün içerisinde iptal edildiği taktirde iade yapılmaz.

c) Yetkili makamlarca gemiye binilmesine izin verilmeyen veya vize işlemlerinden dolayı seyahat edemeyen yolcuya navlun iadesi yapılmaz.

d) Liman hizmet bedellerinden herhangi bir kesinti yapılmaz, tam olarak geri ödenir.

12. Gidiş Dönüş bilet sahibi yolcuların dönüş tarihlerinden en geç 1 gün önce aşağıda detayları verilen size rezervasyon formunuzda ve belirtilen Rodos’taki yetkili acentamıza dönüşünüzü konfirme ettirmeniz gerekmektedir.

13. Gidiş Dönüş bilet sahibi yolcuların dönüş tarihlerinden en geç 1 gün önce aşağıda detayları verilen size rezervasyon formunuzda ve belirtilen Kos’taki yetkili acentamıza dönüşünüzü konfirme ettirmeniz gerekmektedir.

13. Firmamız gemilerimizde belirli bir oturma yerini tahsis etmeyi taahhüt etmez ve yolcu boş olan koltuklara göre oturma yerini kabul eder.

14. Yolcu taşıyıcının uyguladığı tüm güvenlik tedbirlerine ve kontrollerine uymak zorundadır.

15. Online bilet alımı yine 4S Bilgi İşlem Ltd. Şti.’ye ait Blueguide ( www.blueguide.com ) internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Bu ve diğer sitelerdeki tüm dokümanlar ve resimler 4S Bilgi İşlem Ltd. Şti.’ye aittir.

Related posts

Marmaris Kumlubük Koyu

Tatil Yerimiz

Marmaris Bencik Koyu

Tatil Yerimiz

Marmaris Liman

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap