Bodrum

Bodrum Alışveriş Yerleri

Bodrum Alışveriş Yerleri

Bodrum’da belli noktalarda Alışveriş Merkezleri bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerinden bir çok markaya ulaşmanız mümkündür. Daha doğrusu tüm ihtiyaçlarınızı burdaki AVM’lerden karşılayabilirsiniz. Fakat meyve, sebze alışverişleriniz için Bodrum yerlilerinin açmış olduğu semt pazarını gezmenizi tavsiye ediyoruz. Birbirinden güzel sebze ve meyveler bu pazarlarda uygun fiyatlara satılmaktadır. Bodrum alışveriş yerleri ile ilgili pek sorun yaşamazsınız. Çünkü ihtiyacınız olan herşey elinizin altındadır. Ticari açıdan önemli bir yere sahiptir.

Tatil için gittiğiniz Bodrum’da yapacağınız alışveriş tatilin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Tatile giderken unuttuğunuz eşya, kıyafet veya aksesuar için alışverişi şirin mi şirin tatil beldesi Bodrum’da yapabileceğiniz gibi hatırınızda kalacak hediyelik eşyalar ya da sevdiklerinize küçük armağanlar alışverişin başında gelecektir.

Gezerken hem eğleneceğiniz hem de alışverişin keyfini çıkaracağınız onlarda Bodrum alıveriş yerleri bulunuyor. Pek çok market zincirinin mağazalarını görebileceğiniz Bodrum’da geleneksel kurulmuş mahalle pazarlarını da gezmeden edemeyeceksiniz. İşte Bodrum Alışveriş Yerleri;

Bodrum alışveriş yerleri

Bodrum Çarşısı

Şehrin merkezinde bulunan çarşı Bodrum’un en kalabalık yerlerindendir. Hem gündüzü hem de gecesi canlı olan çarşı da restoranlardan barlara ve pek çok alışveriş dükkanlarına kadar mekanı içinde barındırır. 24 saat açık mağaza ve dükkanlar bulabileceğiniz Bodrum çarşısında dilediğiniz an alışveriş yapma fırsatı sizleri bekliyor.

Semt ve belde pazarları

Haftanın belirli günleri beldelere ayrılarak belirlenen yerlerde kurulan pazarlar yerli ve yabancı turist kafilesinin alışveriş çılgınlığına renk getiriyor. Kurulan pazarlar geleneksel hale getirilmiş ve çeşitli köylerin beldelerin ürünleri sergilenerek satışa sunulmaktadır. İlginizi çekecek el dokuması kumaştan başka hiçbir yerde bulamayacağınız ev yapımı reçellere ve doğal ürünlere kadar pek çok seçenek bulunuyor.
Marinalarda bulunan alışveriş merkezleri

Müşterilerin yeni çekim noktası olan marinalar tanınmış dünya markalarına çarşısında yan yana dizili bir şekilde ev sahipliği yapıyor. Alışveriş merkezinde dilediğinizi alırken dinlenmek istediğinizde ise Bodrum’un sıcağını uzaktan seyredeceğiniz alışveriş merkezi içlerinde çok sayıda kafe ve restoranlar bulunuyor.

Oasis Alışveriş merkezi

İçerisindeki seçkin markaların ve mağazaların çokluğu ile tüm alışveriş merkezlerinin Bodrum’da en büyüğü olan Oasis çılgınlar gibi yapacağınız alışverişin merkezi olduğu gibi sinema, teme içme alanları ve etkinlikleriyle de dikkat çekiyor.

Oasis alışveriş merkezini takip eden Milta Bodrum Marina ve çevresi de alışveriş için uğrak noktaları arasında bulunuyor. Yaz modasının rengarenk cıvıl cıvıl kıyafetler arasında alışveriş yaparak takip edeceğiniz mağazalar gününüzü daha da güzel kılacak.

Midtown AVM

Kentin tam ortasında ve tüm yolların kesişme noktasına yeni açılmış bir alışveriş merkezi olan mekan dünya markalarını bir araya getirerek alışveriş keyfinize sunuyor. karlı çıkacağınız bir alışverişin uzun uzadıya dolaşarak keyfini sürebileceğiniz Midtown AVM alışveriş için çok da uzaklara gitmenizi gerektirmeyecek.
Sokrates

Hediyelik ve özel eşya dükkanları arasında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Sokrates sevdikleriniz için çıktığınız alışverişte kendinize veya evinize de bir parça ürün almadan gidemeyeceğiniz bir mekan. Kişiye özel hediyeliklerden bölgeye has mağnet veya farklı aksesuar ve hediyelik seçenekleri keyifli bir tatil sonrası sevdiklerinizi de mutlu edeceğiniz alternatifler sunuyor.

Konacık Showroom

Kıyafet, aksesuar, günlük ihtiyaçlar veya hediyelik eşyaların yanı sıra ev dekorasyon gereksinimlerinizi de çok uygun fiyat avantajlarıyla karşılayabilirsiniz. Henüz yeni açılmış Avenue Bodrum AVM mobilya, elektronik ve ev dekorasyonu gereksinimlerinize geniş bir ürün yelpazesiyle alternatifler sunuyor. modern ürünlerden otantik ürünlere kadar aradığınız her şey Konacık ana caddesinde showroom niteliğindeki bu mağazada ihtiyaçlarınıza sunuluyor.

Ayrıca Benetton, GAP, Mango gibi dünyaca ünlü markaların yanında Türkiye’de marka oluşturmuş nemli giyim mağazalarını da görmeniz mümkün olacağından Bodrum’a ayak bastığınızda alışveriş yapmadan dönemeyeceksiniz.

Adım attığınız hemen her yerde büyük mağazalar, alışveriş merkezleri ve zengin içerikli dükkanlar alışveriş çılgınlığına sizleri davet ediyor. Bodrum’a gittiğinizde mutlaka uğrak vermeniz gereken yerler arasında bulunan semt pazarları görülmeye, gezilmeye ve alışverişin keyfini çıkarmaya değer.

Etiket: Bodrum Alışveriş Yerleri, Alışveriş Yeri, Alışveriş Yerleri, Bodrum Çarşısı, Alışveriş Yerleri Bodrum, Bodrum AVM, Bodrum Semt Pazarı

Related posts

Bodrum Bitez

Tatil Yerimiz

Bodrum Koyları

Tatil Yerimiz

Bodrum Torba

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap