Marmaris

Marmaris’te Alışveriş

Marmaris’te Alışveriş

Marmaris’te Alışveriş

Marmaris Alışveriş : Marmaris denilince ilk akla gelen plajı, denizi, koyları, otelleri, pansiyonları, eğlence yerleri,gece hayatı, barları, clubleri olsa da, alışveriş konusunda da hiç yadsınamayacak kadar önemlidir. Marmaris yöresine ait el yapımı doğal ürünler, arkadaşlarınıza ailenize sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediyelik eşyalar, yöresel kıyafetler, el işi halı ve kilimler satın alabileceğiniz pazarlar bulunmaktadır.

Semt pazarları, Marmaris İçmeler’de her çarşamba günleri, Beldibi’nde de her pazar kurulmaktadır. Pazar ve Perşembe günleri modern bir binada kurulmuş olan Marmaris köylü pazarında da aradığınız doğal ürünleri bulabilirsiniz. Ünlü çam balı, her çeşit baharat ve şifalı otlar, yöresel el işi halı ve kilimler, hediyelik eşyaları pazar yerlerinde görmek mümkündür. Marmariste büyük marketlerin bir çoğu bulunmaktadır.

Marmariste Yat Turizmi geliştiğinden dolayı buraya büyük gemilerle binlerce yabancı turist gelmektedir. Tabi bu da arz oluşturmuştur. Böylelikle Alışveriş Satış burada gelişmiştir. Sayısız Alışveriş yerlerinin kurulmasına sebep olmuştur.

Kapalı çarşı herzaman kalabalık alışveriş yerlerinden biridir.Kapalı çarşıda mücevher, deri, halı, yöresel tatlar ve hediyelik eşyalar satılmaktadır.Merkezde tekstil ürünleri satan çok sayıda butik dükkan bulunmaktadır.Büyük Çarşı ve Netsel Marina da alışveriş için tercih edilmelidir..Pazar günleri liman boyunca sıralanan dükkânlarda, bakır ve ahşap dekorasyon malzemeleri, mücevherat ve bölgesel desenli kıyafetler bulunmaktadır.Kadın, erkek ve çocuk kıyafetleri, taklit tasarım eşyalar, spor kıyafetleri, meyve, sebze, dokumalar, yatak örtüleri ve masa örtülerini perşembe pazarında bulabilirsiniz.Özellikle marmaris balını tavsiye ederiz.

Marmaris Alışveriş

Marmaris Büyük Çarşı
Marmaris Perşembe Pazarı
Mallmarine Alışveriş Merkezi

Divan Marin Cafe – Restaurantlar, Cafeler
Adres: Netsel Marina Alışveriş Merkezi Marmaris / Muğla

Gürbüzler Alışveriş Merkezi Avm – Alışveriş Merkezi
Adres: Ulusal Egemenlik Cad. No:28 Marmaris / Muğla

Marines Optik 1 – Gözlük ve Saat Satış
Adres: Karacan Point Alışveriş Merkezi Marmaris / Muğla

Fantaisie Bujiteri – Kozmetik, Parfümeri ve Bijuteri
Adres: Atatürk Cad. Malmarin Alışveriş Center No:5 Marmaris / Muğla

Paşabahçe Mağazaları – Beyazeşya Satıcıları
Adres: Solaris Alışveriş Merkezi Marmaris / Muğla

Bağcık Ayakkabı – Ayakkabı Çanta Satış, Tamir
Adres: Atatürk Cad. Solaris Alışveriş Merkezi Zemin Kat No:60 Marmaris / Muğla

Arama: Marmariste Alışveriş, Marmaris Alışveriş Dünyası, Marmaris Pazarı, Marmaris Alışveriş, Marmaris Alışveriş Yerleri, Marmaris Kapalı Çarşı

Related posts

Marmaris Palamutbükü Koyu

Tatil Yerimiz

Marmaris Feribot

Tatil Yerimiz

Marmaris Restaurantları

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap