Marmaris

Marmaris Gece Hayatı

Marmaris Gece Hayatı

Marmaris Gece Hayatı

Muğla Büyükşehir’in Marmaris ilçesinde gece hayatı capcanlı, çok hareketli ve muhteşem denebilir. Gece Yaşamı için, bölgede dünya çapında ünlü sayısız diskolar, kulüpler, canlı müzikli bar ve cafeler, karaoke dans barları bulunmaktadır.

Özellikler Rus ve İngiliz Turistlerin tercih ettiği Marmaris, Ülkemizin en çoşkulu gece hayatının olduğu tatil yeridir.Marmaris’te gece yaşantısı için her zevke uygun sayısız eğlence mekanları bulunmaktadır. Marmaris’in merkezinden sahil yolu boyunca gerek Barlar Sokağı tarafına, gerekse Uzunyalı tarafına doğru giderseniz her yerde bir aktiviteye rastlayacaksınız. Burada Marmaris’in eski evlerinin egzotik havası aklınızı başınızdan alıcak. Marmaris’te size hitap edecek her türlü müzik keyfini yaşamak mümkün.

Çılgınça Bir Gece Hayatı

Marmaris’in Gece Yaşamı‘nın merkezi ise Barlar Sokağıdır.Yat Limanı ve Marmaris çarşısı arasında bulunan 300 metre uzunluğundaki tarihi dokulu Barlar Sokağı boyunca rock barlar, türkü evleri, barlar, diskolar gibi sayısız seçenek vardır.Çılgınlar gibi eğlenmeyi sevenler için Marmaris Barlar Sokağını tercih edebilirler. Marmaris’in Gece Hayatı asıl burada kopmaktadır.

Marmaris Barlar Sokağı şüphesiz Marmaris’in en popüler gece ortamının olduğu bölgedir. Dar bir sokak olan barlar sokağında ilerlerken birbirinden güzel ve farklı onlarca disko, bar, cafe ve canlı müzik sunan yerlerden birine girmeniz yeterli. Gece boyunca eğlence süper. Seksi danscı kızlar ortama egzotik bir hava katıyorlar. Kulüpler ve diskolar sabah saat 4.00′a kadar açık.

Meşhur bazı mekanlar şunlardır : Joy, Arena, Halikarnas, Backstreet, Greenhouse, Beach club, Daisy, Highend ve Cheers’dir. Sakin, Huzurlu ve Keyifli Bir Gece Ortamı

Marmariste bu kadar hareketli ve sesli bir gece geçirmeyip daha sakin ve az kalabalık ortamlar isteyenler için de pek çok alternatif mevcut.Eğer huzurlu,sakin,keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız sahil boyunca uzanan bambu kafeleri tercih etmelisiniz.Netsel Marina tarafında sakin ve canlı müzik sunan cafeler bulunmaktadır.İçmelerin olduğu taraftabu konuda ideal bir seçim olacaktır.Her otel ve apartın kendi lobilerinde özel gece gösterileri, canlı müzik ve çeşitli aktiviteleri içeren programlar yapılmaktadır.

Uzunyalı Bölgesi Gece Yaşamı

Uzunyalı tercih edilen ikinci popüler gece hayatı bölgesidir. Uzunyalı plajı boyunca yan yana sıralanmış onlarca disko, bar, cafe ve canlı müzik, animasyon sunan mekanlar sizileri bekliyor. Uzunyalı’daki otellerde kalan ziyaretçiler için yakınlık ve eğlencenin güzel olmasından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Her yerde gece boyunca yiyecek bir şeyler bulmanız mümkün. Döner ve kumpir cafeleri son yıllarda çok popüler oldu.

Ülkemizin tatil ve turizm cenneti Muğla Büyükşehir’e bağlı Marmaris ilçesinde eğlence mekanları, turistlere en iyi hizmeti verebilmek için hertürlü özveride bulunuyorlar.Marmaris’in barlar sokağı’ndaki eğlence mekanları,geceleri köpük partisiyle renklendiriyor. Eğlence mekanlarında deli gibi eğlenen turistler, yukarıdan akıtılan köpüklerin altında doyasıya dans ediyor.Eğlencenin sınır tanımadığı Marmaris ilçesinde geceleri barlar sokağı dolup taşıyor.Güney Ege’nin en büyük açık hava diskosu olan Areena’daki köpük partisine katılan çok sayıda yerli ve yabancı turist sabahın ilk ışıklarına kadar eğleniyorlar.

Marmaris’in anlatmakla bitiremeyeceğimiz bir gece hayatı var.Alkolün dozunu fazla kaçırıpta, gecenizi kendinize zehir etmeyin.

arama : Marmaris Gece Hayatı, Marmaris Geceleri 2014, Marmaris Gece Ortamı, Marmaris Gece Yaşantısı, Marmaris Gece Yaşamı, Marmaris’in Egzotik Gece Hayatı

Related posts

Marmaris Boncuk Koyu

Tatil Yerimiz

Marmaris Cousin’s Steak House

Tatil Yerimiz

Marmaris Ovabükü Koyu

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap