Bodrum

Bodrum Clubları

Bodrum Clubları

Bodruma geldiğiniz de sizleri en güzel şekilde ağırlayacak pek çok Bodrum Clubları yer alıyor. Türkiye’nin en popüler Bodrum Clubları sayesinde artık gününüzü gün etmeniz de kaçınılmaz olacak. Bu sayede Bodruma geldiğiniz vakit sabaha kadar eğlenebilmeniz de hiç zor olmayacaktır. Bodrum gece hayatı, ülkemizde oldukça fazla biliniyor. Hatta her kesimden insan Bodruma gelerek gece hayatının hareketli akışına kendisini bırakıyor. Gündüz her ne kadar sakin bir ambiyans içerisinde geçiyor olsa da aynı durumu geceleri için söylememiz mümkün olmuyor. Bodrum şehrine geldiğiniz vakit gidebileceğiniz pek çok hareketli mekânlar yer almaktadır. Tatil dendiği vakit Bodrum şüphesiz en çok akla gelen isimlerden de biri olark karşımıza çıkıyor. Barlar sokağından meyhanelerine kadar hemen her şeyi Bodrum bölgesinde bulabildiğimiz gibi aynı zamanda da Bodrum da gece clubleri de isim yapmış durumda diyebiliriz. Gece clublerinde pek çok kişi artık canlı müzik şölenine tanıklık ediyor. Ülkemizin farklı şehirlerinden Bodrum’un gece hayatını görebilmek ve Bodrum mekanlarında eğlenmek için gelenlerin sayısı da oldukça fazladır.

Hardal Club

Bodrum’a ayak bastığınız vakit sizleri karşılayacak olan gece clublarından birisi de Hardal olacaktır. 3 yıl üst üste dünyanın en iyi mutfağına sahip ödülünü almaya hak kazanan bu yerde eminim ki sizlerde olmak için fazlasıyla can atmaya başlayacaksınız. Zengin bir menüye sahip olduğundan dolayı artık mekâna pek çok ünlü de akın etmeye başlamış bulunuyor. Yeni sezonun da rengi olmayı başaran mekânda hem leziz yemeklerin tadını tatma şansına sahip olurken hem de sabaha kadar eğlenmeye de başlamış olacaksınız. Yaz boyunca her an ritme ayak uydurmanız da sizin için hiç zor olmayacak. Yemek yemek ve eğlencenin dibine vurmak artık sizin için son derece kolay bir durum olmaya başlayacaktır. İstanbul’dan daha farklı bir şekilde gelen ziyaretçilerini ağırlayan bu yerde sizlerde yerinizi bir an önce almaya
başlayabilirsiniz.

Club Catamaran

Bodrum hareketli yaşamında sizlerde yerinizi alarak her anınızı daha güzel şekilde geçirme şansına da bir anlamda sahip olabilirsiniz. Bodrum gece hayatı denilince bizleri en güzel şekilde karşılayan bir diğer yerlerin başında ise Club Catamaran yer alıyor diyebilmek mümkün. Mekânın tam tamına 1500 kişilik yeri bulunuyor. Denizde hem disko hem de gece eğlencesini bir arada yaşamak istiyorum diyen kişiler ilk iş olarak bu mekâna ayak basmakla işe başlıyor. Denizin mavi suları içerisinde disko hayatını en güzel şekilde yaşamak isteyen kişiler için son derece önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

Hadigari Club

Bodrum her yönden kalbimizi mest etmeyi başaran güzelliklerden biri olarak biliniyor. Hadigari disko eğlencesi için sizlerde mekâna hemen önelebilirsiniz. Bodrum merkez de yer alan bu mekâna yaz sezonunun açılması ile birlikte gelen ziyaretçi sayısında da doğal olarak fazlasıyla bir artış gözlemlenmektedir diyebiliriz. Bakıldığında Bodrum’un en eski gece clublarından biri olarak gelen misafirlerini en güzel şekilde ağırlarken gün boyu müziğin ritmine ayak uydurmanıza da yardımcı oluyor. Bodrum bölgesinin en eski gece klubüne sizlerde gelerek daha güzel ve renkli bir zamanlar geçirme şansına sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Club Posh Gümbet

Mekân tam tamına Bodrum’a 3 km uzaklık mesafesinde yer alıyor. Mesafe içerisinde aynı zamanda uğrayabileceğiniz Gumbet barlar sokağının da yer almış olduğunu belirtmek isteriz. Tam tamına 1000 kişilik bir kapasiteye sahip olan bu yere sizlerde gelerek eğlencenin de dibine vurmaya bir an önce başlayabilirsiniz. Gelen ziyaretçilerine unutulmaz bir imkân sunmaya hazırlanan bu yerde artık doyumsuz bir keyif içerisinde yer alacaksınız. Özellikle sezonu en hit canlı müziklerini de burada duyacak ve sabaha kadar dans etmenin mutluluğunu da yaşamaya başlayacaksınız. Bodrum’da club olarak tercih edeceğiniz mekânların ise daha çok Bodrum merkez de yer aldığını belirtmek isteriz. Bu yerde hem çarşı hem de eğlence mekânları da iç içe haldedir. Üstelik bütün mekânları aynı anda görmenizi sağlayacak dar sokaklar bulunuyor ve bu sokaklar arasında da istediğiniz mekânı gönül rahatlığı ile tercih etme şansına sahip oluyorsunuz. Gece kluplerinde eğlencenin dibine vurmak artık sizin elinizde olacak. Eğlenceye ortak olacağınız çok çeşitli imkanlar sunuluyor. Sabaha kadar artık bulunduğunuz ortamda eğlence keyfi yaşamanız zor olmayacak. Club Posh Gumbet farkıyla artık ne zaman isterseniz isteyin eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Bodrum gece hayatı içerisinde en çok hangi mekanın daha çok popüler olduğu da bir başka merak edilen konulardan birisidir. Tüm Bodrum Clublarına göz attığımız da ise içlerinde en çok merak edilip gidilen mekanlardan birisi olarak ise Halikarnas yer aldığını söyleyebiliriz. Oldukça popüler olan bu yer de sizlerde sabaha kadar eğlencenin dibine kadar vurabilirsiniz.

Halikarnas Club

Meşhur gece clublarından biri olarak Halikarnas ilk sırada yer alıyor. Hatta öyle ki pek çok kişi artık Halikarnas gece club’ta olmak için can atar hale geldi. Gerek yerli gerekse de yabancı turistlerin akımına uğrayan meşhur gece clublarla artık zamanlarınızı daha dolu dolu şekilde geçirmeniz de hiçte zor olmayacak. Bodrum gece club ve diskolarının hemen her birimde sizi can evinden vurmaya neden olacak pek çok aktiviteleri de bulunuyor. Bu sayede Bodrum’un artık gecelerine de içten içe renk katmaya başlamış olacaksınız. Sınırsız şekilde eğlenmek bundan böyle sizin elinizde olmaya aşlayacak. Üstelik sizin içinde herhangi bir saat sınırın olmayacak olması en çok sevindiren yanlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden lüks manzaralara sahip olan gece clublarıyla artık sizlerde eğlence serüvenine bir an önce ortak olmaya da başlayabilirsiniz. Bodrum’da gece hayatı oldukça önemlidir. Her eğlence anlayışına da en güzel şekilde hitap etmektedir. Gümbet ve Bodrum merkezinde artık turistlerin de yoğunlaşmış olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Gece Clublarında bundan böyle sabahın ışıklarına kadar renkli bir gün geçirebilmeniz hiçte zor olmayacak. Hem canlı müzik hem de denizin eşsiz manzarası eşliğinde artık sizlerde harika zamanlar geçirme şansına sahip olacaksınız.

Kule Rock City

Bodrum merkezinde gidebileceğiniz bir başka yerlerden birisi olarak karşımıza Kule Rock City çıkıyor. Alternatif Rock müziğine merak saran hemen herkes artık bu mekana geliyor. Rock müzik eşliğinde artık sizlerde keyifli zamanlar geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Adından da anlaşıldığı üzere Rock Bar olarak hizmet veriyor. Bu sayede Rock şenliğine de en güzel şekilde ortak olma şansına da sahip olabiliyorsunuz. Rock Bar olarak hizmet veren bu yerde dilediğiniz zaman gelebilir ve mekanın şenliğine de bir an önce ortak olmaya başlayabilirsiniz. Kule Rock City ile artık sabahlara kadar çok güzel vakitler geçirip eğlenceye ortak olma şansına da sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel mekanlarda artık Bodrum’un tüm hareketliliğini ve eğlencesini de en güzel şekilde yaşayabilmeniz hiçte zor olmayacak. Bakıldığında tuist akımına uğrayan Bodrum şehrine sizlerde gelerek geceleri de müziğin ritmine en güzel şekilde ayak uydurabilirsiniz.

Related posts

Bodrum Plajları

Tatil Yerimiz

Bodrum Alışveriş Yerleri

Tatil Yerimiz

Bodrum Apart Ev

Tatil Yerimiz
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap